Masz doświadczenie w sprzedaży?
Zostań Regionalnym Partnerem ds. fotowoltaiki

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ REGIONALNYM PARTNEREM PV?

  • Najwyższe w branży prowizje dla Regionalnych Partnerów
  • Projekty / konkursy z nagrodami dla najlepszych
  • Długoterminowe systemy motywacyjne
  • Możliwość tworzenia sieci sprzedaży i rozwoju biznesu wraz z PVTECHNOLOGY
  • Najszybciej rozwijająca się w Polsce branża z nieograniczonymi możliwościami

Zadania:

  • Pozyskiwanie klientów biznesowych i indywidualnych.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, prezentacji tematycznych,
  • Wstępne przygotowywanie ofert PV,
  • Udział w targach branżowych,
  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta biznesowego,
  • Realizację celów sprzedażowych na danym obszarze działania;

Poszukujemy osób:

  • prowadzących własną działalność gospodarczą,
  • z doświadczeniem i sukcesami w sprzedaży B2B,
  • otwartych na nowe możliwości rynkowe,
  • dążących do stałego rozwoju i pozyskiwania wiedzy,
  • zainteresowanych tematem PV i najnowszych rozwiązań w zakresie OZE,
  • mile widziane działające obecnie w zakresie SME sieci sprzedaży,

Oferujemy:

  • wysokie prowizje i premie kwartalne,
  • CRM: blokada klientów po NIP/PESEL, śledzenie postępów obsługi Klienta,
  • szkolenia wstępne, stały rozwój kompetencji,
  • codzienne wsparcie i pomoc inżynierów PV,
  • możliwość korzystania z Call Centre,
  • kompleksową obsługę pozyskanego klienta ( projekt, finansowanie, montaż),
  • unikalne programy motywacyjne,
  • współpracę na podstawie umowy agencyjnej (działalność gospodarcza);

CRM ONLINE dla PARTNERÓW

System informatyczny dla Partnerów jest bardzo pomocny i umożliwia:

blokowanie klientów po NIP/PESEL,

śledzenie statusu i etapów obsługi klienta od początku do końca obsługi.

Przypomina o działaniach które należy podjąć aby sprawnie i profesjonalnie obsługiwać Klientów.

Kadra zarządzająca Partnera może śledzić postępy pracy swoich poszczególnych Doradców,

Centrum Szkoleniowe PVtechnology

szkolenia-doradcy-fotowoltiaka-pv-technologyWierzymy, że profesjonalna obsługa Klientów to klucz do sukcesu, dlatego wciąż szkolimy, aby podnosić jakość i wiedzę Partnerów.

Autorski system szkoleń pozwala nam skutecznie przekazywać wiedzę i pozyskiwać do współpracy handlowców oraz grupy sprzedażowe.

Dzięki szkoleniom organizowanym przez nas nauczysz się:

  • Jak pozyskiwać Klientów?
  • Jak optymalnie zorganizować pracę?
  • Jak dobrać parametry instalacji PV?
  • Jak przygotować ofertę?
  • Jak przeprowadzić rozmowę handlową?
  • Co zrobić, aby nigdy nie zabrakło Ci Klientów?

… wiele innych tematów, które są niezbędne w pracy profesjonalnego Doradcy d/s fotowoltaiki

Mamy propozycję dla CIEBIE – wyślij swoje zgłoszenie poprzez formularz po prawej stronie  – oddzwonimy i powiemy od czego zacząć!

AKTUALNE DOTACJE – kliknij zdjęcie!

Ubezpieczamy instalacje PV naszych Klientów!

http://fotowoltaika.pvtechnology.pl/dotacje-fotowoltaika/ http://fotowoltaika.pvtechnology.pl/dotacje-fotowoltaika/ Ubezpieczamy instalacje PV naszych Klientów!

Działamy FAIR PLAY!

Zadzwoń lub napisz:

tel: 22 20 72 711
fax: 22 20 72 704
e-mail: bok@pvtechnology.pl

Zostaw kontakt – oddzwonimy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Województwo/Miejscowość (wymagane)

Temat

Treść wiadomości