Energia z paneli fotowoltaicznych dla małych i średnich firm.

Odnawialne źródła energii (OZE) są doskonałym sposobem na zmniejszenie rachunków za energię elektryczną w firmie lub nawet mogą stanowić źródło dochodu (odsprzedaż do Zakładu Energetycznego).

Produkując samodzielnie energię przedsiębiorstwa obniżają koszty działalności co przekłada się na niższą cenę produktu końcowego. Bardzo często takie firmy dysponują dużą powierzchnią dachową oraz gruntową pod ogniwa fotowoltaiczne.

Jeśli jesteś zainteresowany energią słoneczną w Twojej firmie – skontaktuj się – wypełnij formularz kontaktowy po prawej stronie lub zgłoś się teraz – wypełnij formularz zgłoszeniowy

Załatwiamy wszystkie formalności: projekt, pozwolenia, finansowanie.

Oferujemy profesjonalny dobór instalacji, projekt oraz kosztorys instalacji, pomoc w finansowaniu oraz montaż z uruchomieniem i podłączeniem do sieci elektrycznej.

Obsługa od początku do końca: Sprawdzimy możliwości instalacji w Twojej firmie, przygotujemy projekt i wycenę, zamontujemy i podłączymy do sieci firmowej oraz do sieci energetycznej – załatwiamy wszelkie formalności i zezwolenia!

Pomagamy także w procesie sprzedaży tzw. „zielonych certyfikatów” dzięki czemu zwrot z inwestycji następuje znacznie szybciej!

Działanie systemów fotowoltaicznych jest proste i bezpieczne. Promieniowanie słoneczne docierające do ziemi padając na fotoogniwa przekształcane jest w energię elektryczną, przekazywaną do sieci elektroenergetycznej w domu lub firmie.

UWAGA! Certyfikaty zielone są dostępne tylko dla firm, które uruchomią i podłączą do sieci instalację fotowoltaiczną do końca czerwca 2016r. Od lipca 2016r ma zacząć obowiązywać system wsparcia w postaci aukcji.

 

Prąd ze słońca w Twojej firmie:

  • Produkcja energii na własne potrzeby
  • Sprzedaż nadwyżek prądu do sieci energetycznej!
  • Instalacja na dachu płaskim, skośnym lub na gruncie!
  • Możliwe finansowania: dofinansowanie, kredyt, leasing do 100% kosztów! – znajdziemy odpowiednie finansowanie.
  • Pomoc w sprzedaży „zielonych certyfikatów” na Giełdzie!

Korzyści z zainstalowania systemów fotowoltaicznych w firmie:

Podwójny zysk – oszczędzasz: samemu produkując energię elektryczną, którą zużywasz, zarabiasz: na nadwyżkach wyprodukowanej energii oddawanej do sieci.

Rozwiązanie przyjazne dla środowiska – system fotowoltaiczny nie produkuje szkodliwych związków i nie emituje dwutlenku węgla.

Zabezpieczenie przed podwyżkami prądu – średnie ceny energii w Polsce rosną 5% w skali roku.

Długa żywotność – instalacja nie posiada elementów ruchomych ani skomplikowanych mechanizmów, jest bezpieczna, niezawodna i bezawaryjna.

Trwałość – system odporny jest na warunki atmosferyczne, dzięki użyciu wysokiej jakości hartowanego szła, szybko utwardzalnej folii ochronnej EVA oraz ramy usztywniającej konstrukcję.

Bezobsługowy system i prostota działania gwarantuje wysoki komfort użytkowania – wszystkie procesy obsługi oraz sterowania instalacją przebiegają w pełni automatycznie i nie wymagają żadnych dodatkowych czynności.

Chcesz oszczędzać i produkować prąd ze słońca?

zamów wycenę teraz >>

AKTUALNE DOTACJE – kliknij zdjęcie!

http://fotowoltaika.pvtechnology.pl/dotacje-fotowoltaika/
http://fotowoltaika.pvtechnology.pl/dotacje-fotowoltaika/
Ubezpieczamy instalacje PV naszych Klientów!

AKTUALNE DOTACJE – kliknij zdjęcie!

http://fotowoltaika.pvtechnology.pl/dotacje-fotowoltaika/ http://fotowoltaika.pvtechnology.pl/dotacje-fotowoltaika/ Ubezpieczamy instalacje PV naszych Klientów!

Działamy FAIR PLAY!

Zadzwoń lub napisz:

tel: 22 20 72 711
fax: 22 20 72 704
e-mail: bok@pvtechnology.pl

Zostaw kontakt – oddzwonimy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Województwo/Miejscowość (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

PRACA:

 Zostań Doradcą d/s FOTOWOLTAIKI, lub otwórz biuro DoradcówOZE

więcej >>