Informacje o PVTechnology Sp. z o.o.krd_certyfikat_pvtechnology_052016

PV Technology Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
KRS: 0000482741; Kapitał zakładowy: 100 000 zł

Budynek Concept Tower

  • PV TECHNOLOGY – firma z sukcesem działająca w branży OZE od wielu lat
  • Szeroki wybór źródeł finansowania PV dla biznesu (leasing, eko-kredyty, dotacje, gotówka)
  • Obiekty referencyjne na terenie całej Polski, własne ekipy montażowe
  • Najwyższa jakość i krótki czas realizacji Elektrowni Słonecznychpvtechnology_certyfikat_krd_30032016
  • Pełne wsparcie Partnerów: operacyjne, CRM online, marketingowe, własne Call Centre

 

 

PVtechnology jest częścią FlexiPower Group  jednej z największych polskich grup zajmujących się importem, wdrożeniami oraz sprzedażą rozwiązań z zakresu fotowoltaiki, pomp ciepła, systemów solarnych oraz rozwiązań energetycznych na rynku OZE w Polsce i za granicą. PVtechnology została wydzielona z grupy do budowy i obsługi grup sprzedażowych z różnych branż, zainteresowanych poszerzeniem swojej oferty o rozwiązania fotowoltaiczne ze wsparciem silnego i stabilnego partnera.

 

Jesteśmy dostawcą technologii i rozwiązań z branży odnawialnych źródeł energii. Fotowoltaika, czyli produkcja energii elektrycznej ze słońca, to główny obszar naszej działalności. Dotychczasowe doświadczenie , ciągły rozwój oferty oraz technologii fotowoltaicznych, pozwoliły dobrze zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Na tej podstawie wciąż opracowujemy wysokiej jakości, konkurencyjne rozwiązania w rozwijającej się obecnie w Polsce branży fotowoltaicznej.

Bierzemy udział w wielu targach i wystawach branżowych, a także organizujemy szkolenia dla osób zainteresowanych współpracą oraz instalacjami produkującymi prąd ze słońca w domu lub firmie – zapraszamy do współpracy!

szkolen_19825 targi.p_34003_pvtechnology

PVtechnology to połączenie wiedzy eksperckiej z zakresu technologii i biznesu. Współpracujemy ze światowymi liderami branży, ośrodkami badawczo-rozwojowymi, jednostkami naukowymi i uczelniami.

Nasz zespół tworzą inżynierowie i fachowcy o wysokich kompetencjach z zakresu sprzedaży, marketingu i wiedzy technicznej. Wszechstronna wiedza i kompetencje gwarantują wysoką jakość prac związanych z realizowanymi przedsięwzięciami oraz sprawne i skuteczne działanie.

Każdą inwestycję traktujemy indywidualnie z należytą starannością. Dokonujemy analiz potrzeb i możliwości klienta. Doradzamy i opracowujemy rozwiązania „szyte na ,miarę”

Zapraszamy do kontaktu,

PVtechnology Sp. z o.o.

Doradcy PVtechnology

Skupiamy grupy handlowców, którzy mają doświadczenie w sprzedaży, energii elektrycznej, gazu, usług telekomunikacyjnych czy ubezpieczeń i pracowali jako Doradcy Klienta Biznesowego (B2B) lub klienta indywidualnego (D2D).

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy szybko rozwijamy sieć sprzedaży i jednocześnie dzielimy się wiedzą z nowymi osobami, które nie mają doświadczenia, ale mają zapał oraz chęć osiągnięcia ponadprzeciętnych dochodów!

Autorski system szkoleń pozwala nam skutecznie przekazywać wiedzę i pozyskiwać do współpracy handlowców oraz grupy sprzedażowe z innych branż.

Zapraszamy do współpracy!

AKTUALNE DOTACJE – kliknij zdjęcie!

http://fotowoltaika.pvtechnology.pl/dotacje-fotowoltaika/
http://fotowoltaika.pvtechnology.pl/dotacje-fotowoltaika/
Ubezpieczamy instalacje PV naszych Klientów!

AKTUALNE DOTACJE – kliknij zdjęcie!

http://fotowoltaika.pvtechnology.pl/dotacje-fotowoltaika/ http://fotowoltaika.pvtechnology.pl/dotacje-fotowoltaika/ Ubezpieczamy instalacje PV naszych Klientów!

Działamy FAIR PLAY!

Zadzwoń lub napisz:

tel: 22 20 72 711
fax: 22 20 72 704
e-mail: bok@pvtechnology.pl

Zostaw kontakt – oddzwonimy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Województwo/Miejscowość (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

PRACA:

 Zostań Doradcą d/s FOTOWOLTAIKI, lub otwórz biuro Doradców OZE

więcej >>